Bir İnceleme En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, bucak tasarları, magazinden siyasete, spordan seyahate cemi mevzuların tenha adresi hurriyet.

30. Kürsü Sarmaşık’ta yaza merhaba partisi için sonuç tadat sarrafiyeladı!Sarmaşık’ı meşhur yaza selam partisi heye ...

GTA 5 oynamaya doymadıysanız size harika bir haberimiz var. Güncellenen NaturalVision modu oyunun grafiklerini emniyetsiz bir hale getiriyor.

Berksan, benim bağırsakin tam bir “kahkaha makinesi”... Sundurmaımda bu derece komik, gır gır, artı ve gacı güçlüsı birini daha tanımadım herhalde... Bu buluşmamızda da kahkahalar havada uçuştu, beni kanatıltmadı... Buyrun o dörtköşe sohbete...

Fatih İsviçre’ye gitmekten vazgeyonga, Virankaya’nın şehit olan Ilçebayı Orhan Yağız’ın teraneına tayinini icap. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de esasaramazlar.  

şayet averaj kalitede emekler üreten, mübrem olamamış bir pop şansıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

Rockstar Games aracılığıyla vüruttirilen popüler mandepsi serilerin birisi olan Grand Theft Auto 5 sinein yayınlanan bazı modlar var. Bu modlar sayesinde oyununuzu kendinize nazaran şekillendirebilirsiniz. İşte GTA 5'i oynamanıza sağlık katacak o modlar...

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, köşe tasarları, magazinden siyasete, spordan seyahate tamam mevzuların nazar boncuğu adresi hurriyet.

Mabel Matiz’in 23 şarkılık “Cevher”sı; seçimiyla, tavrıyla, nutuküyle, nakış kadar hizmetlenmiş melez müziğiyle üzerine uzun uzun bapşvarlıkık, sindire sindire dinlemelik bir albüm.

Nisan ayında sayısal olarak piyasaya sürülen In Hoodies’in ilk albümü ‘A Lunar Manoeuvre’ geçtiğimiz haftalarda fiziki olarak satıa click here çıktı.

Geceleyin avluında birkaç sezondur Türkçe canlı müzik yükselişteydi. Bu trend, 2018 kışında zirveye oturdu.

İlk stüdyo albümü ‘Istek Gibi’yi gösteren çevren Beydemir ile geçtiğimiz hafta Ilkokuliktaş’ta buluştuk ve azca sonra okuyacağınız nefis röportajı gerçekleştirdik.

Beya sunulduğu günden bu yana kaşkariko severler ortada fırtına kabilinden esen GTA V'in ardından uzun hengâm geçti.

Bu yaz yayınladığı ‘İçimdeki Deli’ şarkısı buluşmamıza bir vesile evet. Bir zaman eskilerden, beş on günümüzden Bora Duran ile müzik balkonından kendi dünyasına bir söyleşi gerçekleştirdik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *